Tool niespodziewanie wydał nową płytę. Tak przynajmniej twierdzi Google

/ 16 lipca, 2018

Fani Tool, korzystający z Google Alert znaleźli dziś wiadomość, że nowy album ich ulubionego zespołu właśnie się ukazał pod tytułem „lllutionWorld”. Dostali nawet listę utworów, które są na płycie oraz link do odsłuchu. Ich radość jednak trwała krótko.

Maynard James Keenan nie ma dobrych wieści dla fanów Toola

Oto wiadomość, jaką dostali fani Tool.

W dzisiejszych czasach zdarza się, że zespoły wydają płyty zupełnie z zaskoczenia. Czyżby więc Tool postanowił sprawić fanom tak wielką niespodziankę? A może to jakiś fake lub dowcip hakerów? Jak się okazało nic z tych rzeczy.

Faktycznie dzisiaj ukazała się płyta pod tytułem „lllutionWorld”, tyle że jej autorem jest TOOL$ – raper, który publikuje swoją twórczość na portalu Soundcloud.

Poniżej możecie zapoznać się z kilkoma reakcjami fanów, którzy dzielili się swoim rozczarowaniem na Twitterze.

W rzeczywistości na nową płytę zespołu Tool jeszcze trochę poczekamy. Maynard James Keenan podczas niedawnej uroczystości wręczenia nagród magazynu „Metal Hammer” powiedział:

Nie byłoby mnie tutaj, gdyby nie wy, dziękuje bardzo za wszystko. Dużo pracy zostało zrobionej. Zamierzam teraz nagrywać i powiem, że w przyszłym roku ujrzycie nową muzykę.

Na pewno szybciej zobaczymy Maynarda Jamesa Keenana na żywo, ponieważ w tym roku do Polski, po raz pierwszy, przyjedzie formacja A Perfect Circle. Koncert odbędzie się 15 grudnia w Tauron Arenie w Krakowie. Grupa będzie promowała swój najnowszy studyjny album „Eat the Elephant”, który ukazał się w kwietniu.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także