Father John Misty udostępnia animowany teledysk [WIDEO]

/ 16 lipca, 2018

Amerykański wokalista, Joshua Michael Tillman znany bardziej jako Father John Misty, obecnie intensywnie promuje swoje najnowsze studyjne wydawnictwo. Płyta „God's Favorite Customer” na rynku ukazała się 1 czerwca tego roku. W sieci pojawił się kolejny teledysk muzyka.

Poniżej możecie zapoznać się z wideoklipem zrealizowanym do utworu „Date Night”. Za animację i reżyserię całości odpowiada Chad Vangaalen:

Father John Misty przez pierwsze lata swojej muzycznej działalności grał na perkusji w zespole Fleet Foxes. Współpracę z grupą zakończył w 2012 roku, decydując się tym samym na karierę solową i wydając album „Fear Fun”. Przełomowym momentem okazał się jednak kolejny krążek, wydany rok później „I Love You, Honeybear. Father John Misty wzbudził nim zainteresowanie publiczności i mediów poza dotychczasowym, wąskim gronem odbiorców. W kwietniu ubiegłego roku ukazał się na rynku natomiast album „Pure Comedy”.

Nie tak dawno, bo 5 czerwca, Father John Misty zagrał pierwszy headlinerski koncert w Polsce – w warszawskim klubie Palladium. Relację z występu artysty znajdziecie w najnowszym numerze „Teraz Rocka”, który cały czas jest w sprzedaży.

Natomiast recenzja ostatniego albumu muzyka pojawiła się we wcześniejszym, czerwcowym, wydaniu miesięcznika. Dziennikarz Grzesiek Kszczotek przyznał „God's Favorite Customer” cztery gwiazdki i napisał:

Josh Tillman raduje uszy muzyką na typowy rockowy skład, ale… Delikatniejszą i bardziej melodyjną niż u innych. Że pobrzmiewają w niej bardzo lata 70.? I co z tego. To były fajne lata. Zwłaszcza muzycznie.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także