„Enter Sandman” w 20 stylach. Metallica poleca nagranie Anthony'ego Vincenta [WIDEO]

/ 5 lutego, 2019

„Ten Second Songs” to projekt w serwisie YouTube, za którego stworzenie odpowiedzialny jest Anthony Vincent. Założeniem kanału jest nagrywanie coverów znanych utworów, ale wykonywanych w różnych muzycznych stylach – każdy po 10 sekund.

Kirk Hammett mówi, w czym Metallica jest lepsza od innych zespołów

Ostatnio internetowy twórca zainteresował się utworem „Enter Sandman” z repertuaru Metalliki. Wykonał on wspomnianą kompozycję w stylu chociażby The Beatles, Eurythmics, The Police, The Doors czy Davida Bowiego. Z interpretacją możecie zapoznać się poniżej:

Co ciekawe, dzieło Anthony’ego zainteresowała również Metallicę, która podzieliła się filmem w swoich serwisach społecznościowych. Poniżej wpis zespołu z Facebooka:

Metallica jakiś czas temu zapowiedziała powrót trasy „WorldWired Tour” do Europy. Grupa da 25 występów w 20 krajach między 1 maja a 25 sierpnia. Składać się na nią będą koncerty na stadionach, w parkach, a nawet na legendarnym zamku w Slane Castle. Co jednak najważniejsze – muzycy ponownie zagrają w Polsce – 21 sierpnia 2019 roku na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

%%REKLAMA%%

Koncert został całkowicie wyprzedany.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także