Epica i Apocalyptica w trasie jednak w 2021 roku. Sprawdź nowe daty polskich koncertów!

/ 17 czerwca, 2020

Zespoły Epica i Apocalyptica już kilka miesięcy temu ogłosiły europejską trasę koncertową, która miała objąć również nasz kraj. Koncerty miał odbyć się 6 listopada w Warszawie i 7 listopada w Gdańsku. Te plany pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa i – mimo, że do koncertów zostało wiele miesięcy – zespoły zdecydowały się na przełożenie całego tournée.

Właśnie pojawiły się nowe daty, które ponownie obejmują polskie występy. Epica i Apocalyptica zagrają 13 marca 2021 roku w warszawskiej Progresji i 14 marca 2021 roku w gdańskim B90. Czekamy na oświadczenie organizatorów dotyczące zakupionych już biletów.

Poniżej oficjalny plakat przeniesionej trasy koncertowej zespołów Epica i Apocalyptica:

Epica pracuje obecnie nad swoim nowym albumem, którego premiera planowana jest jeszcze w tym roku. Apocalyptica zaprezentowała swoje najnowsze wydawnictwo na początku 2020 roku. W pełni instrumentalny album „Cell-0” ukazał się 10 stycznia.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także