Machine Head i wokalista Killswitch Engage we wspólnym protest songu [WIDEO]

/ 17 czerwca, 2020

Cyfrowe wydawnictwo „Civil Unrest” to najnowsze dzieło zespołu Machine Head. Obejmuje ono dwa premierowe utwory, które grupa przygotowała niedługo po tym, jak w Stanach Zjednoczonych zginęli George Floyd oraz Ahmaud Arbery. Wydaniem singla zajęło się Nuclear Blast.

Na stronie „A” znalazła się kompozycja „Stop The Bleeding”, natomiast na „B” – „Bulletproof”. Przy pierwszej z wymienionych, którą znajdziecie poniżej, z Machine Head współpracował Jesse Leach z Killswitch Engage.

Do „Stop The Bleeding” powstał oficjalny teledysk, który składa się między innymi z urywków nagrań, które powstałych podczas protestów organizowanych na terenie całych Stanów Zjednoczonych, a które związane są między innymi z ruchem „Black Lives Matter”:

Wydawnictwo „Civil Unrest” dostępne jest w serwisach streamingowych. Póki co nie pojawiły się informacje dotyczące ewentualnej publikacji na nośnikach fizycznych.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Trwa przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także