Ereles publikuje nowy teledysk [WIDEO]

/ 11 kwietnia, 2019

Zespół Ereles opublikował kolejny teledysk, promujący wydany w 2018 roku album „Krok odwagi”. Tym razem obrazu doczekał się tytułowy utwór z płyty.

Teledysk do utworu „Krok odwagi” nakręcono podczas pięciu koncertów na trasie z Nocnym Kochankiem. Obraz prezentuje chłopaków z Ereles wykonujących utwór tytułowy z ich debiutanckiej płyty CD. Wszystkie koncerty odbyły się w lutym 2019 roku, a materiał video został nagrany w Zabrzu, Wrocławiu, Częstochowie oraz Kielcach.

Muzycy aktualnie promują swoje wydawnictwo „Krok odwagi” na trasie wiosennej, obejmującej dwadzieścia koncertów w wielu miastach w Polsce. Wystąpili u boku Nocnego Kochanka, Farben Lehre, Closterkeller, The Analogs, Gutek, Proletaryat oraz Gorgonzolli. W dalszych planach muzycy szykują koncerty plenerowe, trasę jesienną oraz tworzenie materiału na kolejny album.

Najbliższe koncerty Ereles:

  • 12.04 – Poznań, Klub u Bazyla z Proletaryat i Ga-Ga Zielone Żabki
  • 13.04 – Wrocław, Stara Piwnica z Proletaryat

Zespół Ereles został wyróżniony w kategorii „Nadzieja tu” w podsumowaniu „Teraz Najlepsi 2018” opublikowanym w lutowym numerze „Teraz Rocka”, dostępnym w naszym archiwum.

rf | fot. Facebook

KOMENTARZE

Przeczytaj także