Fan Slayera wepchnął teściową na wózku inwalidzkim do moshpitu [WIDEO]

/ 14 września, 2018

Slayer odbywa pożegnalną trasę koncertową. Grupa gra koncerty dla fanów z całego świata. Dla wielu jest to ostatnia okazja, by przeżyć coś wyjątkowego. Do nich zalicza się pewna kobieta, którą zięć zabrał na koncert w stanie Idaho.

Fan Slayera wskoczył do wody, żeby zobaczyć koncert

Jeden z fanów Slayera zabrał na koncert swoją teściową, która jest starszą kobietą, poruszającą się na wózku inwalidzkim. Kobiecie tej, która jest fanką muzyki metalowej, sama obecność na koncercie nie wystarczyła, chciała zaszaleć, a czego nie robi się dla teściowej?

Mężczyzna napisał na swoich mediach społecznościowych:

Zabrałem moją teściową na pożegnalną trasę Slayera, bo od dawna jest fanką metalu. Nigdy w życiu nie była w mosh picie. Myślę, że każdy powinien tego spróbować przynajmniej raz w życiu, poprosiłem więc paru wielkich gości, żeby pomogli mi zapewnić jej bezpieczeństwo i wjechaliśmy. Bawiła się, jak nigdy w życiu.

Poniżej możecie obejrzeć fragment tego wydarzenia.

Pożegnalna trasa koncertowa Slayera będzie trwała co najmniej do 2019 roku.

Wiedzieliśmy od początku, że ta trasa koncertowa zabierze nas do 2019 roku. Jesteśmy zachwyceni tym, co spotkało nas w Ameryce Północnej. Słyszeliśmy o fanach, którzy jechali na nasz koncert 5-6 godzin, albo lecieli z innych miast czy krajów, dlatego chcemy wszystkich zapewnić, że w 2019 roku również będziemy w trasie i będziemy próbowali dotrzeć do tylu miejsc na całym świecie, żeby każdy fan miał okazję do zobaczenia nas ten ostatni raz.

– przekazał gitarzysta Kerry King. Kilka słów do fanów miał również wokalista, Tom Araya:

Chcę podziękować fanom, którzy sprawili, że pierwsza część naszej trasy jest tak fenomenalna. Jesteście lojalnymi i oddanymi fanami, co bardzo doceniamy. Mamy jeszcze kilka miejsc, które chcielibyśmy odwiedzić, dlatego w przyszłym roku trzymajcie rękę na pulsie i próbujcie złapać nas podczas pożegnalnego koncertu.

Podczas tegorocznej trasy zespół Slayer zagra w Polsce – grupa przyjedzie do naszego kraju 27 listopada i wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi. Towarzyszyć jej będą następujące zespoły: Lamb Of God, Anthrax i Obituary. Czy kupiliście już bilet dla swojej teściowej?

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także