Film z Johnem Travoltą otrzymał 0% na „Rotten Tomatoes”. Najgorszy film świata?

/ 18 czerwca, 2018

Gotti” to biograficzny dramat kryminalny w reżyserii Kevina Connolly’ego. Opowiada on o przywódcy nowojorskiej rodziny mafijnej Gambino, Johnie Gotti, który żył w latach 1940-2002. W tę postać wcielił się słynny aktor John Travolta, a na ekranie pojawiają się także Kelly Preston i Stacy Keach. To jednak nie wystarczyło, żeby zyskać przychylność recenzentów.

Luis Fonsi wydał nowy singel. Będzie przebój lata?

Na portalu „Rotten Tomatoes”, który zbiera recenzje filmowe z różnych źródeł i zestawia je ze sobą, film „Gotti” otrzymał póki co ocenę 0% pozytywnych not na podstawie 23 recenzji. Średnia ocen to zaś 2,5/10 punktów. Znacznie cieplej film przyjęła publiczność, aż 79% recenzji fanów było pozytywnych.

Na portalu „Metacritic” film zdobył natomiast ocenę krytyków 25/100 – jedna recenzja była pozytywna, jedna mieszana, a osiem negatywnych.

Recenzenci najczęściej zarzucali mu słaby scenariusz, brak napięcia i mało wiarygodne oraz przekłamane ukazanie głównych postaci. Recenzent „Philadelphia Daily News” stwierdził, że „Gotti” sprawia wrażenie „kiczowatej mieszanki pomysłów innych reżyserów”.

Poniżej możecie zapoznać się ze zwiastunem filmu.

Ocena 0% na „Rotten Tomatoes” jest rzadka, a jednak się zdarza. Wśród filmów, które ją otrzymały znajdują się także znane obrazy jak „Staying Alive” (również z Johnem Travoltą), „Szczęki 4: Zemsta”, „Akademia policyjna 4” oraz „Prawdziwe zbrodnie” – polsko-amerykański film z 2016 roku z Jimem Carreyem, Charlotte Gainsbourg, Agatą Kuleszą i Zbigniewem Zamachowskim w rolach głównych.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także