Five Finger Death Punch na jednej scenie z… heavy-metalową babcią [WIDEO]

/ 21 listopada, 2017

Obecnie formacja Five Finger Death Punch koncertuje wspólnie z In Flames po Starym Kontynencie. 18 listopada, czyli w ostatnią sobotę, grupa występowała w Norwegii. Podczas wykonywania jednego z utworów do Ivana Moody'ego i spółki dołączyła… heavy-metalowa babcia.

Bill Ward w szpitalu

Grupa podzieliła się tym faktem na swoich mediach społecznościowych i udostępniła krótki filmik, na którym możemy zobaczyć jak ta 70-letnia kobieta znakomicie bawi się podczas koncertu (najpierw w pierwszym rzędzie, a potem już na scenie, obok muzyków FFDP), skacze, a także udaje grę na gitarze. 

Formacja Five Finger Death Punch wspomniany klip opisała w następujący sposób:

Główny wyróżnik tej nocy. Gość specjalny: „heavy-metalowa babcia”. Znaleźliśmy tą 70-letnią kobietę, która w pierwszym rzędzie, się kołysała. Jest bardziej metalowa niż ty! 

Ostatni album Five Finger Death Punch ukazał się w 2015 roku pod tytułem „Got Your Six”. Z kolei 1 grudnia na rynku ukaże się składanka „A Decade Of Destruction”, na której mają się znaleźć także dwie premierowe kompozycje. Jedną z nich jest „Trouble”, którą zespół nie tak dawno udostępnił w sieci.

Na albumie „A Decade Of Destruction” znajdą się następujące utwory:

 1. Trouble
 2. Gone Away
 3. Lift Me Up
 4. Wash It All Away
 5. Bad Company
 6. Under And Over It
 7. Wrong Side Of Heaven
 8. House Of The Rising Sun
 9. I Apologize
 10. The Bleeding
 11. Jekyll And Hyde
 12. Remember Everything
 13. Coming Down
 14. My Nemesis
 15. Battle Born
 16. Far From Home

Five Finger Death Punch zakończył nie tak dawno półtoraroczną batalię sądową z wytwórnią Prospect Park, która blokowała działalność wydawniczą grupy. Stronom udało się dojść do porozumienia, dzięki czemu na rynku ukażą się dwa nowe wydawnictwa sygnowane nazwą zespołu: wspomniana składanka i premierowy album, który ma trafić do sklepów w przyszłym roku.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także