Five Finger Death Punch przerabia utwór The Offspring [WIDEO]

/ 22 grudnia, 2017

1 grudnia na rynku ukazała się składanka „A Decade Of Destruction”, która podsumowuje dotychczasową działalność grupy Five Finger Death Punch. Znalazły się na niej m.in. dwie premierowe kompozycje. Jedną z nich jest kower utworu „Gone Away” z repertuaru The Offspring.

Jonathan Davis (Korn) wyda solowy album

Na kompilacji zatytułowanej „A Decade Of Destruction” znalazło się 16 utworów, w tym dwa zupełnie premierowe. Pierwszym z nich jest „Trouble”, który zespół nie tak dawno udostępnił w sieci. Drugi – to wspomniany „Gone Away”, który oryginalnie znalazł się na czwartym studyjnym albumie grupy The Offspring „Ixnay on the Hombre” z 1997 roku. Poniżej możecie sprawdzić jak formacja Five Finger Death Punch poradziła sobie z tym utworem:

Gitarzysta Zoltan Bathory powiedział:

Każdy utwór ma dokładnie tyle samo znaczeń, jak dużo osób go słucha. Kiedy tworzyliśmy teledysk, mogliśmy przekazać naszą własną interpretację. Pokazaliśmy, więc co ten utwór dla nas znaczy. 

Piękno jest w oku widza. Pokazując więc jakąś część naszego punktu widzenia, dzielimy się tym, co sami czujemy. „Gone Away” to jeden z tych utworów, który uderza prosto w serce. Nasza interpretacja może zaskoczyć niektórych, ale właśnie w ten sposób odbieramy całość. 

Nie tak dawno formacja Five Finger Death Punch zakończyła półtoraroczną batalię sądową z wytwórnią Prospect Park, która blokowała działalność wydawniczą grupy. Stronom udało się dojść do porozumienia, dzięki czemu na rynku ukażą się dwa nowe wydawnictwa sygnowane nazwą zespołu: wspomniana składanka i premierowy album, który ma trafić do sklepów już w przyszłym roku. 

Ostatnia studyjna płyta Five Finger Death Punch ukazała się w 2015 roku pod tytułem „Got Your Six”.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także