Flea (Red Hot Chili Peppers) kupił niezwykły dom za 4 miliony dolarów [FOTO]

/ 2 lipca, 2018

Flea wraz ze swoją żoną kupili wartą 4,25 milionów dolarów posiadłość, na który składają się dwie, futurystycznie wyglądające budowle. Posiadłość znajduje się w La Crescenta w Kalifornii.

Plany Red Hot Chili Peppers na 2018 rok

Jak podaje magazyn „Variety”, posiadłość została pierwszy raz wystawiona na sprzedaż trzy lata temu za 7,9 miliona dolarów. Nie znalazła nabywców, więc spuszczono z ceny do 4,5 miliona dolarów, ale Flea wytargował jeszcze ćwierć miliona.

Na posiadłość składają się dwa domy, pierwszy z nich został wybudowany w 1952 roku w charakterystycznym, futurystycznym stylu. Następnie była ona rozbudowywana przez kolejnych właścicieli, a ostatnie prace zakończono w 2009 roku. Dom mieści się na wzgórzu, z którego rozciąga się widok na kanon i ocean.

Poniżej możecie obejrzeć kilka zdjęć tej posiadłości.

25 września (oczywiście mowa na razie o USA) na rynku ukaże się autobiografia basisty Red Hot Chili Peppers zatytułowana „Acid for the Children” nakładem Grand Central Publishing.

Pierwsze informacje o książce pojawiły się już w 2014 roku. Po czterech latach wszystkie prace zostały zakończone i już za kilka miesięcy fani będą mogli – jeszcze lepiej – poznać muzyka RHCP i jego niezwykłe, dynamiczne i bardzo intensywne życie, jakie prowadzi.

W zapowiedzi, na stronie wydawcy, możemy przeczytać:

Kultowy basista i współzałożyciel nieśmiertelnej grupy Red Hot Chili Peppers w końcu opowie o swoim fascynującym życiu pełnym wzlotów, jak i upadków, czyli takim którego można się spodziewać po „ulicznym szczurze” z Los Angeles, który stał się znaną na całym świecie gwiazdą rocka.

Nie zabraknie więc w autobiografii Michaela Balzary'ego tematów trudnych. Będzie o doświadczeniach z twardymi narkotykami czy o szczegółach trudnej przyjaźni i współpracy z Anthonym Kiedisem.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także