Foo Fighters odwołuje koncerty. Nagła sytuacja rodzinna

/ 23 października, 2017

Zespół Foo Fighters, który jest w trakcie trasy koncertowej po USA, promującej wydany w tym roku album „Concrete And Gold”, odwołuje kolejne koncerty w związku z „nagłą sytuacją rodzinną”.

Listopadowy „Teraz Rock” – zapowiedź nowego numeru

Przed koncertem w Lexington, 21 października, grupa poinformowała swoich fanów, że nie będzie mogła wystąpić w zaplanowanym czasie. Koncert zostanie przeniesiony na 1 maja 2018 roku, a ci, którzy nie będą w stanie zjawić się w tym terminie, będą mogli zwrócić bilety. Teraz podobny los spotkał kolejne koncerty.

Grupa poinformowała fanów, że z powodów rodzinnych zaplanowany na 23 października koncert w Nashville został przeniesiony na inny termin, który zostanie podany wkrótce, a koncert zaplanowany na 24 października w Memphis został przeniesiony na 3 maja 2018 roku.

Nie wiadomo, którego z członków dotyczy ta sytuacja rodzinna i czy wpłynie ona na kolejne koncerty. Grupa ma zaplanowaną trasę po USA do 12 grudnia, a w styczniu 2018 roku odbędzie trasę po Australii i Nowej Zelandii. W lutym i marcu natomiast odwiedzi Amerykę Południową.

Kilka dni temu zespół Foo Fighters opublikował utwór „Soldier”, który pochodzi z tej samej sesji co utwory z „Concrete And Gold”. Zamiast znaleźć się na nowym albumie, „Soldier” trafił na składankę „7-Inches For Planned Parenthood”, z której dochód przeznaczony zostanie na rzecz organizacji Planned Partenthood, finansującej badania nad chorobami przenoszonymi drogą płciową, metodami kontroli narodzin oraz badania nad rakiem.

Wśród artystów, którzy udostępnili na potrzeby składanki swoje utwory znajdują się także Bon Iver, Chvrches i Bjork.

Utworu Foo Fighters możecie posłuchać także na platformach streamingowych (dochód ze streamingu także zostanie w 100% przekazany na rzecz organizacji).

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także