Foo Fighters po raz pierwszy zagrał z nowym perkusistą [WIDEO]

/ 21 maja, 2023
fot. Danny Clinch


Wiemy, kto będzie grał z Foo Fighters na tegorocznej trasie koncertowej.


Foo Fighters dał specjalny stream ze swojej sali prób, podczas którego po raz pierwszy zaprezentował skład na tegoroczne koncerty. Za perkusją zasiadł Josh Freese.

Josh Freese w swojej karierze występował z wieloma artystami, między innymi z The Vandals, A Perfect Circle, Nine Inch Nails i Guns N’ Roses. Oprócz tego nagrywał z wieloma innymi rockowymi oraz popowymi artystami. Josh będzie grał z Foo Fighters podczas tegorocznych koncertów, ale nie wiadomo jeszcze, czy wejdzie do składu Foo Fighters na stałe na miejsce zmarłego w 2022 roku Taylora Hawkinsa.

Retransmisję streama z niedzielnego koncertu będzie można obejrzeć jeszcze przez trzy dni na stronie https://FooFighters.lnk.to/Veeps

Pierwszy oficjalny koncert Foo Fighters w tym roku odbędzie się 24 maja w Gilford. Do listopada grupa będzie koncertowała głównie w Stanach Zjednoczonych, ale w czerwcu wystąpi też na festiwalach Rock Im Park i Rock Am Ring w Niemczech.

2 czerwca ukaże się najnowszy album Foo Fighters zatytułowany „But Here We Are”.

O historii Foo Fighters przeczytać możecie w „Wydaniu Specjalnym”, które niedawno ujrzało światło dzienne. Do ikonicznej Nirvany dodaliśmy właśnie losy dowodzonej przez Dave’a Grohla formacji.

„Nirvana + Foo Fighters – Wydanie Specjalne” – KUP TERAZ!

KOMENTARZE

Przeczytaj także