Foo Fighters udostępnili nowy utwór [AUDIO]

/ 20 października, 2017

Utwór „Soldier Foo Fighters został zarejestrowany podczas sesji do wydanego we wrześniu tego roku albumu „Concrete And Gold”, jednak nie trafił na płytę.

Sepultura zapowiada dwa koncerty w Polsce

Zamiast znaleźć się na nowym albumie, „Soldier” trafił na składankę „7-Inches For Planned Parenthood”, z której dochód przeznaczony zostanie na rzecz organizacji Planned Partenthood, finansującej badania nad chorobami przenoszonymi drogą płciową, metodami kontroli narodzin oraz badania nad rakiem.

Wśród artystów, którzy udostępnili na potrzeby składanki swoje utwory znajdują się także Bon Iver, Chvrches i Bjork.

Utworu Foo Fighters możecie posłuchać także na platformach streamingowych (dochód ze streamingu także zostanie w 100% przekazany na rzecz organizacji), w tym na Spotify:

Foo Fighters w Carpool Karaoke

Formacja Foo Fighters obecnie koncertuje i promuje swój ostatni, dziewiąty już, studyjny album „Concrete and Gold”, który ujrzał światło dzienne 15 września.

Nie tak dawno muzycy Foo Fighters byli bohaterami jednego z odcinków bardzo popularnego programu prowadzonego przez Jamesa Cordena. Przypomnijmy: „Carpool Karaoke” to część talk-show „The Late Late Show”, w którym prowadzący podwozi gwiazdy, podczas jazdy oprócz rozmowy, wspólnie śpiewają różne piosenki.

Podczas przejażdżki samochodem po Los Angeles nie zabrakło już klasycznych hitów Foo Fighters, takich jak „All My Life”, „Best of You” czy „Learn to Fly”, w repertuarze pojawił się także „The Sky is a Neighborhood” pochodzący z najnowszego albumu „Concrete and Gold”, który na rynku ukazał się kilka dni temu. Ponadto Corden wraz z całym zespołem wykonał najpopularniejszy utwór Ricka Astleya, czyli „Never Gonna Give You Up” w… sklepie muzycznym. Poniżej możecie zobaczyć cały, prawie 13-minutowy, odcinek z udziałem muzyków Foo Fighters:

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także