Foo Fighters zapowiadają darmowy live stream już w niedzielę. Zagrają nowe utwory!

/ 20 maja, 2023
fot. Danny Clinch


Specjalny koncert Foo Fighters będzie transmitowany na żywo już w najbliższą niedzielę.


W najbliższą niedzielę, 21 maja, odbędzie się specjalny koncert Foo Fighters, który będzie transmitowany na żywo za darmo. Zespół zapowiada, że zagra nowe utwory z płyty „But Here We Are”, która ukaże się 2 czerwca, pokaże kilka niespodzianek oraz ujęć zza kulis. Początek koncertu o godzinie 21.00 czasu polskiego. Transmisję można oglądać bezpłatnie na platformie Veeps. Później będzie można koncert obejrzeć jeszcze przez 72 godziny.

Poniżej znajdziecie link do wydarzenia.

Wyprodukowany przez Grega Kurstina album „But Here We Are”, najnowsze dzieło zespołu Foo Fighters, ujrzy światło dzienne 2 czerwca tego roku. Na płytę złoży się dziesięć premierowych kompozycji, które muzycy przygotowali po najtrudniejszym roku w całej swojej karierze. Roku, w którym nieoczekiwanie zmarł perkusista Taylor Hawkins.

Poznaliśmy drugi singel zapowiadający to wydawnictwo. Jest to utwór „Under You”, którego brzmienie przypomina wczesne płyty Foo Fighters z lat 90. Czyżby na nowej płycie grupa wracała do korzeni? Możecie przekonać się poniżej.

O historii Foo Fighters przeczytać możecie w „Wydaniu Specjalnym”, które niedawno ujrzało światło dzienne. Do ikonicznej Nirvany dodaliśmy właśnie losy dowodzonej przez Dave’a Grohla formacji.

„Nirvana + Foo Fighters – Wydanie Specjalne” – KUP TERAZ!

KOMENTARZE

Przeczytaj także