Foo Fighters zaprosili na scenę muzyków Guns N' Roses [WIDEO]

/ 15 czerwca, 2018

Formacja Foo Fighters, która cały czas promuje swój ostatni studyjny album „Concrete and Gold”, obecnie intensywnie koncertuje na Starym Kontynencie. Wczoraj muzycy dali koncert na włoskim festiwalu. W jego ramach na scenę zaprosili… członków Guns N' Roses, którzy dzisiaj zagrają na Firenze Rocks w roli głównej gwiazdy.

Slash ujawnił miesięczne zarobki w związku z kosztownym rozwodem

Do Dave'a Grohla i spółki w pewnym momencie dołączyli wokalista Axl Rose, gitarzysta Slash oraz basista Duff McKagan i wspólnie wykonali jeden z utworów, który znalazł się na legendarnym debiutanckim albumie Guns N' Roses, a mianowicie „It's So Easy”. Jego zapis możecie znaleźć poniżej:

Przypomnijmy: w listopadzie ubiegłego roku, podczas koncertu w Tulsie, w stanie Oklahoma, grupa Guns N' Roses zaprosiła na scenę lidera Foo Fighters i wspólnie wykonali kompozycję „Paradise City”.

Gunsi zainkasowali rekordową sumę?

W ubiegłym tygodniu, w ramach tegorocznej europejskiej części trasy Not In This Lifetime, Slash i spółka zagrali na legendarnym brytyjskim festiwalu Download odbywającym się co roku w Donnington. Według informacji angielskiej prasy muzycy Guns N' Roses mieli zarobić, za trzygodzinny koncert, rekordową sumę pieniędzy!

Jak informuje brytyjski dziennik „Daily Mirror” (powołując się na własne, anonimowe źródło) Andy Coping, organizator imprezy, zapłacił grupie aż 5 milionów funtów, czyli ok. 24 milionów złotych i była to najwyższa gaża w historii tego festiwalu.

9 lipca muzycy Guns N' Roses zagrają po raz kolejny w Polsce, na Stadionie Śląskim w Chorzowie, jako pierwszy zespół po gruntownym remoncie tego legendarnego obiektu. Organizator koncertu w naszym kraju poinformował, że w roli supportu zaprezentują się: Volbeat oraz Tyler Bryant & The Shakedown.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także