Foo Fighters zaskoczyli fanów podczas koncertu… Metalliki [WIDEO]

/ 18 października, 2018

16 października Metallica zagrała wyprzedany koncert w Milwaukee. Nim występ się rozpoczął na telebimach znajdujących się na stadionie fani mogli zobaczyć prowadzącego wprowadzenie Jima Breuera, który szukał muzyków na zapleczu.

Dave Grohl: Foo Fighters zrobi sobie przerwę

W pewnej chwili otworzył drzwi i powiedział: „Nie znalazłem Metalliki, ale znalazłem…” i kamera pokazała dwóch członków Foo FightersDave’a Grohla i Taylora Hawkinsa, którzy przypomnieli, że oni swój koncert w Milwaukee zagrają już następnego dnia:

Ostatnio drogi Foo Fighters i Metalliki skrzyżowały się przy okazji występu pewnego zdolnego 10-lata na koncercie pierwszego z wymienionych zespołów. Dave Grohl zaprosił młodego gitarzystę na scenę i zapytał, co chciałby z nim zagrać, ale okazało się, że ten preferuje utwory z repertuaru Metalliki.

Wokalista podłapał temat błyskawicznie i wspólnie wykonali jeden z przebojów amerykańskiego zespołu  – „Enter Sandman”. Później młodzieniec zagrał jeszcze fragment „Welcome Home (Sanitarium)”, a na koniec otrzymał na własność… gitarę, na której grał!

 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także