Frontside rozstał się z wokalistą

/ 18 stycznia, 2021


Z początkiem nowgo roku Marcin „Auman” Rdest opuścił skład zespołu Frontside.


Zespół Frontside poinformował o rozstaniu ze swoim wokalistą, Marcinem „Aumanem” Rdestem.

W specjalnym oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych zespołu możemy przeczytać:

Auman opuszcza Frontside. Po wielu latach nasza wspólna przygoda dobiegła końca. Dziękujemy Ci Szefie za wkład jaki wnosiłeś do naszej paczki! Dziękujemy za wszystkie wspólne płyty i koncerty! Bez Ciebie wszystko wyglądałoby inaczej. Byłeś z nami od „Zmierzchu Bogów”. To był zajebisty czas dla nas i jesteśmy przekonani, że dla Ciebie również! Wielu z Was pewnie zastanawia się co się stało – Auman odchodzi z powodów rodzinnych.

Sam Auman napisał:

Drodzy przyjaciele! Nadszedł dla mnie ten moment w życiu, w którym zdałem sobie sprawę, co najbardziej kocham i co jest najważniejsze. To RODZINA. Zdecydowałem, że to właśnie JEJ chciałbym poświęcić swój każdy wolny czas. Od teraz zaczynam nowy etap. W związku z tym, podjąłem decyzję o zrezygnowaniu z posady wokalisty zespołu Frontside. Kończę ze śpiewaniem, ale nigdy z muzyką, bo ta towarzyszyć mi będzie już zawsze. Dziękuję zespołowi za wszystkie chwile!!! Za wszystkie koncerty, pot wylany na scenach, za niejedną imprezę, za wyrozumiałość, za wsparcie!!! Za te wspólne 18 lat!!! To naprawdę kawał czasu!!! Dziękuje całej ekipie FS TEAM!!! Wszystkim, z którymi miałem okazję współpracować, czy to przy nagrywaniu płyt, kręceniu klipów, czy też robieniu sesji zdjęciowych!!! Wszystkim kapelom, z którymi miałem przyjemność dzielić dechy!!! Wszystkim ludziom, którzy przybywali na nasze koncerty, fanom, którzy napędzali do działania!!! Dziękuję za wszystko!!! Chłopakom życzę zajebistych płyt, największych i najlepszych scen, bo zespół Frontside na to zasługuje!!!

Grupa podsumowała:

Frontside jaki znacie przeszedł do historii…

Auman to drugi wokalista Frontside, dołączył do grupy w 2004 roku. Nagrał z zespołem siedem albumów, a ostatni z nich to „Zmartwychwstanie” z 2018 roku.

KOMENTARZE

Przeczytaj także