Gary Holt (Slayer) jedzie po współczesnych raperach: Nawet nie potrafią rymować

/ 3 czerwca, 2019

Gitarzysta Slayera i Exodus, Gary Holt, ma dość sprecyzowane zdanie o współczesnych raperach i nie jest ono pochlebne. Ale swoje wywody popiera argumentami.

Rick Rubin: Slayer wymyślił black metal

W rozmowie z „Rock City Music Company” Gary Holt przyznał, że lubi stary rap, ale nie może znieść nowoczesnego rapu:

Dzisiejsi raperzy nie mają wyczucia rytmu, nie potrafią rapować. Dziś jeśli jesteś młody i chcesz zrobić karierę w muzyce wystarczy, że wydziarasz sobie całą mordę i będziesz jebaną gwiazdą rapu. Kiedyś tak się kończyło, jeśli komuś urwał się film w autokarze – inni mazali go po gębie flamastrami. A teraz ludzie chcą tak wyglądać. Pojebane.

Mam kilku przyjaciół raperów, których lubię, ale ciągle chcą się przechwalać swoimi diamentami i tak dalej. Czytałem artykuł o osiemnastoletnim raperze, który kupił rolls royce’a tylko po to, żeby mógł wybić w nim szyby i wstawić zdjęcia na Instagrama. Dobra, jesteś pieprzonym dupkiem i kretynem, mam nadzieję, że skończą ci się pieniądze i będziesz obciągał laskę za śmietnikiem za kasę. Pieprz się.

%%REKLAMA%%

Slayer już 4 czerwca powróci na ostatni koncert w Polsce. Grupa zagra w Arenie Gliwice. Gościem specjalnym koncertu będzie Behemoth.

Slayer w Polsce – rozpiska godzinowa

  • 10:00 Możliwość kupna biletu w kasie Areny Gliwice
  • 17:30 Early Entrance
  • 18:00 Wejście
  • 19:30 Behemoth
  • 21:00 Slayer

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także