Gary Holt (Slayer/Exodus) tłumaczy, dlaczego nienawidzi rodziny Kardashian

/ 12 lipca, 2017

Jedna z sióstr należących do klanu Kardashianów, Kendall Jenner, widziana była w koszulce Slayera. Gary Holt, który w Slayerze, zastąpił zmarłego w 2013 roku Jeffa Hannemana, nosił za to koszulkę z napisem „Kill the Kardashians”. Teraz w rozmowie ze szwedzkimi mediami wyjawia, skąd ta nienawiść.

The Beatles doczekają się komiksu

Gitarzysta powiedział:

Nie chodzi o to, że zazdroszczę im pieniędzy. Po prostu kurewsko nienawidzę ludzi, którzy stają się gwiazdami za to, że nic nie robią. Kim Kardashian była wieszakiem na ubrania, potem wypuściła seks-taśmę i stała się sławna. Teraz umieszcza swoje nazwisko na różnych produktach i za to ich nienawidzę.

Gary Holt wspomniał też, że koszulkę z napisem „Kill The Kardashians” zrobił dla niego przyjaciel po tym, jak sfotografowano Kendall Jenner w koszulce Slayera na festiwalu Coachella. Gary przyznał, że dawno jej nie nosił, ale zastanawia się czy do niej nie wrócić.

Gary Holt wypowiedział się także na temat Bruce’a Jennera, który w 2015 roku ujawnił się jako osoba transpłciowa – Caitlyn Jenner.

Nie czepiam się Bruce’a Jennera, bo jestem za pełną wolnością płciową, nie mam nic przeciwko osobom trans, gejom i lesbijkom. Jestem za wolnością osobistą i jesteś tym, kim uczyniła cię natura. Daję mu więc spokój, chociaż mam ochotę mu pojechać, bo jest pieprzonym republikaninem, który głosował na Trumpa, który chce mu odebrać wszystkie prawa. Tyle że Caitlyn Jenner jest na tyle bogata, że jej to nie dotknie. Jeśli jesteś szalenie bogaty możesz głosować na Trumpa, ale ucierpią na tym twoi ludzie. Ale daję mu spokój. Wystarczy reszta rodziny i Kanye West. Nienawidzę ich jak cholera.

Siostry Kylie i Kendall Jenner wywołały w ostatnich dniach burzę, wprowadzając do sprzedaży nowe projekty swoich koszulek.

Słynne celebrytki po prostu nałożyły swoją twarz na logotypy bądź wizerunki znanych gwiazd, jak Ozzy Osbourne, The Doors, Led Zeppelin czy Metallica, czym wzbudziły gniew i protesty zainteresowanych.

Sharon Osbourne skrytykowała je, pisząc na Twitterze:

Dziewczyny, nie zasłużyłyście by wycierać sobie twarz ikonami muzyki. Pozostańcie przy błyszczykach do ust.

Specjalne pismo, nakazujące wycofanie koszulek ze sprzedaży, wystosował menadżer The Doors, Jeff Jampol, który później powiedział:

Osoby, które udają celebrytki i są sławne z tego, że są sławne, ale niczego nie dokonały, próbują ukraść dorobek osób, które coś stworzyły i pozostawiły po sobie niezwykłą sztukę z niezwykłym przesłaniem.

Oczywiście, szukają atencji, pragną sławy, ale niczego nie robią. To zupełne przeciwieństwo artystów, których depczą. To plucie w twarz sztuce.

Koszulki sióstr zostały już wycofane ze sprzedaży, a one przeprosiły oficjalnie wszystkich urażonych. Według Kendall Jenner miały wyrazić szacunek sióstr do muzyki tych zespołów.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także