Gitarowy Rekord Guinnessa odbędzie się on-line [OŚWIADCZENIE]

/ 23 marca, 2020

Zgodnie z wieloletnią tradycją, 1 maja we Wrocławiu miała odbyć się kolejna edycja Gitarowego Rekordu Guinnessa. Z powodu epidemii koronawirusa wszystkie imprezy masowe zostały jednak odwołane i wiele wskazuje na to, że w maju nic w tej kwestii się nie zmieni. Organizatorzy wspomnianej imprezy postanowili nie czekać i już teraz zaproponowali alternatywną formę.

To wyjątkowe okoliczności. Nie możemy spotkać się na wrocławskim Rynku, ale nie poddajemy się. W tym roku zagramy razem łącząc się przez Internet. Gdziekolwiek będziecie – w domach, na balkonach czy w ogrodach – połączymy się online z całym światem i znakiem UniVibe przekażemy sobie jednoczącą moc muzyki. UniVibe to nowa idea – znak jedności i gest pozdrowienia, który w czasach epidemii może zastąpić podawanie ręki

– mówi Leszek Cichoński, pomysłodawca imprezy.

Dzięki transmisji on-line wszyscy miłośnicy gitarowego grania będą mogli zjednoczyć swoje siły i jednocześnie solidaryzować się w tym trudnych chwilach. Więcej informacji na temat programu imprezy pojawi się w najbliższym czasie na jej oficjalnej stronie internetowej.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

ZAMÓW TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 21 lutego i będzie do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce za 19,99 zł. W naszym sklepie internetowym możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także