Shavo Odadjian (System Of A Down) wyjawia, czego zazdrości Metallice

/ 23 marca, 2020

Shavo Odadjian w wywiadzie dla „The Jasta Show” przyznał, że nie może pogodzić się z tym, że System Of A Down nie może dojść do porozumienia w kwestii nagrania nowej płyty. Basista powiedział, że zazdrości Metallice, że udało jej się pokonać trudności, które stanęły przed nią na początku XXI wieku. Zespół wynajął wtedy terapeutę, który pomógł mu odzyskać równowagę.

Shavo powiedział:

Udało im się pokonać najgorsze. Patrzę na nich z podziwem, z zazdrością, ale nie z zawiścią, bo to coś innego. Zazdrość bywa inspirująca. Inspirują mnie oni i ich działania.

Nadal są cholernie skromni i wyluzowani. Nigdy nie miałem problemów z żadnym członkiem Metalliki, wszyscy są niezwykle mili. Podziwiam ich, bo udało im się przez to przejść.

%%REKLAMA%%

Choć System Of A Down nie nagrał nowej płyty od 2005 roku, nadal koncertuje. Grupa zapowiedziała koncert w krakowskiej Tauron Arenie, 30 czerwca 2020 roku.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

ZAMÓW TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 21 lutego i będzie do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce za 19,99 zł. W naszym sklepie internetowym możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

rf | fot. Frank Maddocks

KOMENTARZE

Przeczytaj także