Gitarzysta Five Finger Death Punch: Marilyn Manson jest znowu w formie

/ 12 kwietnia, 2024


Zoltan Bathory z Five Finger Death Punch wypowiedział się o kondycji Marilyna Mansona. Oba zespoły ruszą w trasę.


Na początku sierpnia wystartuje w USA wspólna trasa koncertowa zespołów Five Finger Death Punch, Marilyn Masnon i Slaughter To Prevail. Będzie to pierwsza od pięciu lat trasa koncertowa zespołu Marilyn Manson.

Gitarzysta Five Finger Death Punch, Zoltan Bathory, zapytany w wywiadzie dla SiriusXM o kondycję Mansona, powiedział:

Manson od pewnego czasu nie występował. Wiele osób chce go zobaczyć, to oczywiste. Kiedyś był najbardziej ikonicznym artystą na ziemi. Teraz wraca na scenę, jest w formie. Manson jest trzeźwy, trzyma się z dala od używek i pracuje nad sobą. Wspieramy to. To będzie niesamowita trasa.

Marilyn Manson ostatnią trasę odbył w 2019 roku. Pandemia koronawirusa uniemożliwiła mu promowanie wydanego w 2020 roku albumu „We Are Chaos”, a na początku 2021 roku wybuchł skandal, gdy jego była partnerka, Evan Rachel Wood, oskarżyła go o znęcanie się nad nią psychiczne i fizyczne. Od tamtej pory pozew przeciwko Brianowi Warnerowi złożyło jeszcze kilka kobiet, ale artysta nie został do tej pory skazany, jednak kontrakty zerwała z nim jego wytwórnia i agencja, uniemożliwiając kontynuowanie kariery.

Marilyn Manson złożył pozew przeciwko Evan Rachel Wood twierdząc, że próbowała przedstawić go jako „gwałciciela i przemocowca” i w ten sposób „zniszczyć jego karierę”, sąd jednak go odrzucił.

Nie wiadomo jeszcze w jakim składzie na scenie pojawi się zespół Marilyn Manson.

KOMENTARZE

Przeczytaj także