Glaca, Peja i Jan Borysewicz znakomicie zareagowali na #hot16challenge2 [WIDEO]

/ 26 maja, 2020

Glaca, Peja, Jan Borysewicz a także Inge Beckmann stworzyli piosenkę „Oddać siebie”, która jest ich wkładem w akcję #hot16challenge. Tak o utworze opowiada Glaca:

„Oddać Siebie” to specjalny singiel dedykowany wszystkim pracownikom służby ochrony zdrowia – lekarzom, pielęgniarkom i ratownikom. To oni są prawdziwymi bohaterami ostatnich miesięcy. Dziękujemy!!!

Część z zysków ze stream'u i odtworzeń zostanie przelana na konto akcji “Beef z koronawirusem hot16challenge” dostępne pod adresem – http://siepomaga.pl/hot16challenge.

Klip możecie obejrzeć poniżej.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy ci artyści współpracują ze sobą. Peja wystąpił już na płycie Sweet Noise, a Jan Borysewicz zagrał w utworze „1976Peji i Slums Attack.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także