Within Temptation pokazali teledysk przygotowany na potrzeby najnowszego singla [WIDEO]

/ 26 maja, 2020

Znieważanie, prześladowanie oraz wykorzystywanie, to dzieje się każdego dnia i jest usprawiedliwiane w imię ekonomicznej konieczności, polityki, religii, kultury, płci i rasy – stwierdza zespół Within Temptation zapowiadając niedawno singiel „Entertain You”.

Teraz utwór doczekał się oficjalnego teledysku, który właśnie pojawił się w serwisie YouTube:

Często nie możemy i nie chcemy widzieć konsekwencji pragnienia zaspokojenia naszych osobistych potrzeb. Aby usprawiedliwić lub po prostu uniknąć zadawania cierpienia innym, patrzymy w drugą stronę lub zaczynamy wskazywać palcami. Powinniśmy częściej spoglądać w lustro i zacząć kwestionować nasze własne przekonania: powinniśmy starać się zrozumieć nie tylko siebie, ale także, co najważniejsze, innych i otaczający nas świat. To nie jest najłatwiejszy sposób, ale z pewnością prowadzi nas dalej w tym indywidualistycznym społeczeństwie.

– mówi wokalistka Within Temptation, Sharon den Adel.

%%REKLAMA%%

We wrześniu Within Temptation wyruszy w imponującą trasę koncertową razem z Evanescence. Trasa Worlds Collide Tour obejmie również nasz kraj – koncert ma odbyć się w gliwickiej Arenie, choć pandemia koronawirusa może pokrzyżować ambitne plany obu zespołów.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także