Glaca zaprasza fanów do stworzenia wspólnego teledysku

/ 16 marca, 2018

Na album „ZANG”, którego premiera odbędzie się 6 kwietnia, Glaca przygotował kolejną odsłonę działań z Peją pod postacią singla „Życie i Samotność”.

Lunatic Soul. Wszystko o nowej płycie

Parę lat temu zaczęliśmy z Ryszardem rozmawiać o problemie, który nam obu jest bardzo bliski. Tym tematem są samobójstwa wśród młodych ludzi, tragedie ich rodzin i przyjaciół. Obaj mieliśmy sygnały, że wiele osób, które pośrednio lub bezpośrednio zostały dotknięte takim tragediami, czekają na słowa otuchy, nadziei i motywacji do życia. Nasz wspólny utwór to z jednej strony terapia, a z drugiej symbol szacunku dla wszystkich, którzy muszą żyć każdego dnia z takim okrutnym ciężarem.

– mówi Glaca.

Teledysk zostanie zrealizowany w oparciu o filmy zrealizowane przez fanów i sympatyków. Każdy, kto czuje, że wokół niego są obrazy godne zarejestrowania, może nadesłać swój materiał.

Artysta szuka ciekawych i emocjonalnych zdjęć video. W żaden sposób nie jest wymagany poziom profesjonalny. Można kręcić wszystkim, co znajdziecie pod ręką: komórka, aparat, kamera – tutaj nie ma żadnych limitów.

Na stronie glacazang.com znajdują się informacje dotyczące nadsyłania materiałów, wymagań technicznych oraz rady dotyczące nadsyłanych filmów.

Pierwszym singlem zapowiadającym nowy album Glacy jest „Oni Przyszli”, w którym gościnnie zagrał Justin Chancellor, basista formacji Tool. Później z kolei w sieci (wraz z teledyskiem) pojawiła się kompozycja „Człowiek” z wokalnym udziałem Kory Jackowskiej i fragmentem legendarnego utworu Maanamu, „Krakowski Spleen”. Ostatni w sieci pojawił się utwór „Życie takie jest”:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także