Glastonbury 2020. Bilety na imprezę wyprzedane w rekordowym czasie

/ 6 października, 2019

Glastonbury, jeden z najpopularniejszych festiwali muzycznych na świecie, odbędzie się między 24 a 28 czerwca przyszłego roku. Dziś do sprzedaży trafiła regularna pula biletów na imprezę. Sprzedaż ruszyła o 9:00 (czasu brytyjskiego) i zakończyła się dokładnie 33 minuty później, gdy wyprzedane zostały wszystkie bilety.

Organizatorzy podziękowali za ogromne zainteresowanie, które doprowadziło oczywiście do przeciążenie serwerów i przeprosili tych, którym nie udało się kupić wejściówki. Niewielka pula biletów ma pojawić się w sprzedaży w kwietniu przyszłego roku.

Choć festiwal cieszy się od lat ogromnym zainteresowaniem, tegoroczna sprzedaż może robić wrażenie. Warto w tym miejscu przypomnieć, że nadal nie wiemy, kto w ogóle pojawi się na Glastonbury 2020. Wśród najczęściej powtarzanych spekulacji wymienia się Paula McCartneya, Fleetwood Mac, Foals oraz Eltona Johna. Żadne z tych doniesień nie zostało jednak potwierdzone.

%%REKLAMA%%

Kilka dni temu, w czwartek do sprzedaży trafiła pula specjalnych biletów (ticket plus coach packages), które rozeszły się równie szybko – uczestnikom imprezy wystarczyło zaledwie 27 minut, żeby wykupić je wszystkie.

mg | fot. jaswooduk CC BY 2.0

KOMENTARZE

Przeczytaj także