Gorgonzolla prezentuje specjalny klip i zapowiada koncert [WIDEO]

/ 19 czerwca, 2020

Gorgonzolla zaprezentował teledysk do utworu „Zagubieni” pochodzącego z albumu „Konsumpcja”. Teledysk powstał na koncertach zespołu, które promowały ten album. Montażem obrazu zajął się przyjaciel zespołu, Michał Broś, który od kilku lat jest z grupą na praktycznie każdym koncercie.

Jak mówi zespół:

Współpraca z Michałem to czysta przyjemność, tym bardziej, że doskonale się rozumiemy. To właśnie Michał zarejestrował nasz pierwszy występ na Woodstocku (obecnie Pol'and'Rock Festival) i cały czas rejestruje dla nas poszczególne koncertówki. Michał to nasz przyjaciel, dlatego też logiczne było, że razem zrealizujemy jakiś teledysk. Padło na numer „Zagubieni”', który wpasował się w obecną rzeczywistość przekazem. Sam klip to też piękne upamiętnienie koncertów jesiennozimowych, a przy okazji taki prezent dla wszystkich, którzy tęsknią za koncertami.

Teledysk możecie obejrzeć poniżej.

Jednocześnie Gorgonzolla zapowiada specjalny koncert, który odbędzie się na Letniej Scenie Voodoo w Warszawie, 31 lipca. Na występ dostępnych będzie tylko 150 wejściówek, co podyktowane jest obostrzeniami sanitarnymi. Grupa podczas tego koncertu zamierza zagrać premierowo utwór z trzeciej płyty, nad którą aktualnie pracuje.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także