Kombii opublikowało singiel zapowiadający nowy album [WIDEO]

/ 19 czerwca, 2020

„Ochronię nas” to pierwsza z kilku planowanych piosenek przed oficjalną premierą nowego albumu, który zespół Kombii zapowiedział na wiosnę 2021 roku. Na potrzeby singla powstał oficjalny teledysk, którego przygotowaniem zajął się Łukasz Kobylarz:

Uważam, że specyficzny nastrój i treść tej piosenki dobrze opisują klimat zagrożenia i tego, co się obecnie dzieje wokół nas. Jak bardzo ważna w tym czasie jest miłość, pokora wobec natury, przyrody oraz fakt, że wciąż bardzo dużo zależy od nas samych.

– komentuje Grzegorz Skawiński.

%%REKLAMA%%

Dyskografię zespołu Kombii zamyka album „Wszystko jest jak pierwszy raz”, który miał swoją premierę w maju 2014 roku. Trzon założonego w 2003 roku zespołu stanowią Waldemar Tkaczyk i Grzegorz Skawiński, poza nimi w składzie znajdują się Adam Tkaczyk i Wojciech Horny.


REKLAMA

Trwa przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

mg | fot. facebook

KOMENTARZE

Przeczytaj także