„Gra o tron”. Trailer 7. sezonu!

/ 24 maja, 2017

Fani serialu „Gra o tron” liczą dni do 16 lipca, kiedy to wyemitowany zostanie premierowy odcinek siódmego sezonu najpopularniejszej na świecie serii. Nic zatem dziwnego, że wyczekują kolejnych, nawet najdrobniejszych szczegółów związanych z produkcją HBO.

Ed Sheeran pojawi się w „Grze o tron” na… 5 minut

Jakiś czas temu pojawił się kilka zdjęć, były krótkie filmowe zapowiedzi, ale poniższy trailer jest największym dostępnym obecnie źródłem wiedzy o nowym sezonie serialu:

Premierowy odcinek nowego sezonu „Gry o tron” zostanie wyemitowany 16 lipca. Początkowo miał pojawić się nieco wcześniej, ale prace na planie się opóźniły. Warto również wspomnieć, że siódmy sezon będzie składał się z zaledwie siedmiu odcinków, natomiast ósmy – już finały – podzielono na sześć epizodów.

„Gra o tron” to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali na świecie. Powstał na podstawie sagi „Pieśń lodu i ognia” autorstwa George’a R.R. Martina. Serial emitowany przez stację HBO stworzyli David Benioff oraz D.B. Weiss. Chodzą słuchy, że ma powstać spin-off „Gry o Tron”, ale obaj twórcy oryginalnej serii odcinają się od tego pomysłu. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także