Kup grudniowego „Teraz Rocka”!

/ 25 listopada, 2020


Najnowszy numer miesięcznika „Teraz Rock” wciąż dostępny pojawił się w sprzedaży ogólnej. Sprawdź, co przygotowaliśmy w grudniu!


Grudniowy „Teraz Rock” dostępny jest w sprzedaży od kilkunastu dni – zarówno w kioskach w całej Polsce, jak i naszym sklepie internetowym.

KUP TERAZ! Grudniowy „Teraz Rock” w naszym sklepie on-line

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie teraz-rock-grudzien-2022-tr2020-778x1024.jpg

Bohaterami okładki grudniowego numeru są muzycy z AC/DC, którzy niedawno opublikowali nowy album zatytułowany „Power Up”. Poza recenzją tego wydawnictwa, redaktorzy naszego pisma przygotowali wywiad z wokalistą legendarnego zespołu – Brianem Johnsonem.

Najnowszą wkładkę poświęciliśmy natomiast innej legendzie – Derekowi Williamowi Dickowi znanemu szerzej jako Fish. Wokalista zyskał popularność jako frontman zespołu Marillion, a następnie – w 1988 roku – rozpoczął pełną sukcesów karierę solową. Jego najnowsze wydawnictwo zatytułowane „Weltschmerz” ukazało się kilka tygodni temu i ma być jego pożegnaniem ze studyjną twórczością. Wybór artysty do wkładki jest zatem w pełni uzasadniony…

Redaktorzy „Teraz Rocka”, poza wspomnianym już Johnsonem, przepytali również przedstawicieli takich formacji jak Dream Theater, Puscifer, Rammstein, Scorpions, Perfect czy Nothing But Thieves. Artykuły poświęcili natomiast Gorillaz, Bruce’owi Springsteenowi czy Keithowi Richardsowi. W grudniu również kolejna odsłona „Historii Rocka” – tym razem opowiemy od roku 1968.

KOMENTARZE

Przeczytaj także