Grudniowy „Teraz Rock” od środy w kioskach [ZAPOWIEDŹ]

/ 26 listopada, 2017

W grudniu obszerną, 12-stronicową wkładkę poświęciliśmy zmarłemu niedawno Tomowi Petty’emu. Nasi redaktorzy przyjrzeli się twórczości tego wybitnego gitarzysty, wokalisty i kompozytora, a także przybliżyli jego muzyczny życiorys – będzie można zapoznać się z jego twórczością solową, a także z zespołami Tom Petty and the Heartbreakers oraz Traveling Wilburys.

Wishbone Ash na czterech koncertach w Polsce

Powracająca na łamy pisma co kwartał rubryka „Strip-tease” stoi pod znakiem zespołu Nocny Kochanek. „Zdrajcy metalu” nie uchronili się przed nawet najbardziej niewygodnymi pytaniami, które dla nich przygotowaliście. W efekcie powstał niezwykle ciekawy, obszerny i pełen niespodzianek wywiad, a także kolejna pozycja obowiązkowa w nowym „Teraz Rocku”.

Niezwykle ciekawe jest również w innych wywiadach, ponieważ na nasze pytania odpowiedzieli chociażby Robert Plant, Jan Borysewicz, a także Artur Rojek. Przepytaliśmy ponadto przedstawicieli takich formacji jak Slipknot, Sztywny Pal Azji, Neuoberschlesien czy w końcu Soup. Jeśli chodzi o artykuły, postawiliśmy na absolutnych klasyków rocka – Black Sabbath, The Rolling Stones, Jimmy’ego Page’a czy Johna Lennona. Nie można w tym miejscu również zapomnieć o zespole Linkin Park, któremu poświęciliśmy obszerny tekst.

Warto wspomnieć także o relacjach z koncertów. Nasi redaktorzy pojawili się na występach takich zespołów jak Queen, Alter Bridge, Mastodon, Anathema czy Kadavar. Opisaliśmy również niezwykłe występy Stinga, Marka Lanegana i Nicka Cave’a, byliśmy na imprezie Soundedit.

Okładkę zdobi natomiast zespół U2. Dlaczego? Sięgnijcie po grudniowego „Teraz Rocka” i przekonajcie się sami! W sprzedaży od środy, 29 listopada.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także