Grudniowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży [ZAPOWIEDŹ]

/ 22 listopada, 2021

Deep Purple, Dave Gahan, Riverside, Me and That Man, Ørganek czy George Harrison to tylko niektórzy bohaterowie grudniowego „Teraz Rocka”. O czym ponadto piszemy w numerze?


16-stronicową wkładkę grudniowego „Teraz Rocka” poświęciliśmy legendarnemu George’owi Harrisonowi. Skupiliśmy się przede wszystkim na karierze solowej słynnego eksbeatelsa, który do 2002 roku (ostatni album ukazał się pośmiertnie) wydał w sumie dwanaście studyjnych krążków. To zatem kawał fascynującej historii, którą zdecydowaliśmy się przybliżyć.

Na okładce grudniowego „Teraz Rocka” inna legenda – zespół Deep Purple, który już 26 listopada wyda album z coverami zatytułowany „Turning To Crime”. Na jego temat, a także o wielu innych sprawach, wypowiedział się na łamach pisma wokalista formacji, Ian Gillan. Skoro o wywiadach mowa, to przepytaliśmy ponadto przedstawicieli takich zespołów jak Ørganek, Riverside, Ka$hell, Me and That Man, Mastodon, Big Cyc, Sepultura czy Cochise. Wielu zainteresować powinna również rozmowa z Dave’em Gahanem.

Wśród artykułów między innymi tekst poświęcony zespołowi The Velvet Underground. Bohaterem cyklu „5 na 5” będzie Grzegorz Kupczyk, a na „Części pierwsze” rozłożyliśmy płytę „Oh Well” Fleetwood Mac. Poza tym dziesiątki recenzji rockowych wydawnictw, relacje z koncertów i newsy ze świata muzyki.

Premiera grudniowego „Teraz Rocka” już 24 listopada!

KOMENTARZE

Przeczytaj także