Grzegorz Markowski z sobowtórem. Rewelacyjny występ w „Twoja twarz brzmi znajomo”

/ 15 października, 2018

Mateusz Ziółko zjednał sobie jurorów i widzów programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, już wcześniej wcielając się chociażby między innymi w Zbigniewa Wodeckiego. Teraz wyśmienicie poradził sobie z odtworzeniem postaci Grzegorza Markowskiego.

Liam Gallagher i Bono w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”

W najnowszym odcinku 10. sezonu programu „Twoja twarz brzmi znajomo” Mateusz Ziółko zaśpiewał piosenkę Perfectu „Nie płacz Ewka”. Poradził sobie znakomicie, a na koniec dołączył do niego sam Grzegorz Markowski. Podobieństwo uderzające.

Poza tym w tym odcinku mogliśmy jeszcze obejrzeć Boogiego z zespołu Łobuzy, który zaśpiewał piosenkę Coldplay. Poradził sobie jako Chris Martin? Przekonajcie się sami.

Program „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym znane postacie polskiej sceny wcielają się w słynnych piosenkarzy i piosenkarki cieszy się nieprzemijającą popularnością. Do tej pory mogliśmy podziwiać między innymi Krzysztofa Antkowiaka, znanego z przeboju „Zakazany owoc”, w roli Briana Johnsona z AC/DC, Marcela Sabata jako Ozzy’ego Osbourne’a, a Mariusz Ostrowski zaprezentował się w roli np. Rogera Watersa czy Grzegorza Ciechowskiego. Dużym echem odbił się występ Sławomira Zapały, znanego z solowej działalności w stylu, który sam określa mianem rock-polo, który wcielił się we Freddiego Mercury’ego i brawurowo wykonał „We Are The Champions”. Jego występ na swoim Facebooku docenił sam Brian May.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także