John Mayall zapowiedział dwa polskie koncerty w 2019 roku

/ 15 października, 2018

Dwa polskie koncerty zapowiedział właśnie legendarny John Mayall: pojawi się 17 marca 2019 roku w warszawskim klubie Stodoła oraz 18 marca 2019 roku w krakowskim klubie Studio. Bilety w cenie od 130 złotych dostępne będą w regularnej sprzedaży od 17 października (godzina 10:00), dzień wcześniej trafią do przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl.

Trochę czasu upłynęło od naszej ostatniej podróży do Europy. Tęskniłem za byciem tam i mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z tego, że wracamy na trasę po Europie na początku 2019 roku. Jak pewnie wiecie, Carolyn Wonderland dołączy do nas ze swoim niesamowitym talentam do gry na gitarze, a Greg Rzab i Jay Davenport będą odpowiedzialni za sekcję rytmiczną tak jak do tej pory

– powiedział Mayall. Wspomniał również o nowej płycie:

Do sklepów trafi również nowy album, który jest dla mnie szczególnie ważny, ponieważ pojawi się na nim kilku moich ulubionych gitarzystów. Wszyscy powinni być Wam znani – Joe Bonamassa, Carolyn Wonderland, Todd Rundgren, Larry McCray, Alex Lifeson i Steven Van Zant.

Płyta zatytułowana została „Nobody Told Me”.

John Mayall to brytyjski multiinstrumentalista, który gra na gitarze, instrumentach klawiszowych i harmonijce, a także kompozytor i odnoszący sukcesy bluesman. Uznawany jest za pioniera muzyki rockowej. Ma na koncie dziesiątki wydawnictw studyjnych i koncertowych.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także