Guns N’ Roses już dziś w Polsce – rozpiska godzinowa i inne ważne informacje praktyczne

/ 20 czerwca, 2022

Już dziś na PGE Narodowym odbędzie się jeden z najważniejszych koncertów 2022 roku. Dla polskiej publiczności zagra zespół Guns N’ Roses. W tekście znajdziesz najważniejsze informacje praktyczne dotyczące tego wydarzenia!


Zespół Guns N’ Roses – bohater jednego z opublikowanych przez nas „Wydań Specjalnych” – już dziś pojawi się w Polsce. Kolejna wizyta legendarnego amerykańskiego zespołu będzie miała tym razem miejsce w Warszawie na stadionie PGE Narodowym. Organizator poinformował dziś, że wciąż dostępne są bilety na ten koncert – na stronie LiveNation.pl, ale również w kasie przy stadionowej bramce nr 2.

Guns N’ Roses rozpoczną swój koncert o godzinie 19:30. Wcześniej zaprezentują się Dirty Honey (od 17:00) oraz Gary Clark Jr. (od 18:00). Posiadacze biletów „Early Entrance” będą mogli wejść na stadion już o godzinie 16:00, pół godziny później otwarte zostaną wejścia dla pozostałych uczestników.

Organizator przedstawił grafikę, na której znaleźć można wszystkie najważniejsze informacje organizacyjne:

Guns N’ Roses 18 czerwca zagrali koncert w czeskiej Pradze. Zaskoczyli fanów między innymi setlistą, o czym pisaliśmy już na łamach naszej strony. Niewykluczone, że również w Warszawie zdecydują się na zaprezentowanie czegoś nieoczywistego, ale o tym przekonamy się dopiero wieczorem.

Poznaj historię i dorobek Guns N’ Roses za sprawą Wydania Specjalnego poświęconego zespołowi.

GUNS N’ ROSES WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE

fot. Katarina Benzova

KOMENTARZE

Przeczytaj także