Guns N' Roses. Najlepszy utwór z „Appetite For Destruction”? Zaskakujący wybór!

/ 5 lipca, 2018

Wielkimi krokami zbliża się publikacja niezwykłego wznowienia najważniejszej w karierze płyty Guns N’ Roses – legendarnego „Appetite for Destruction”. Z tej okazji zespół opublikował niedawno nieznaną wersję jednego ze swoich największych przebojów – „November Rain”. Promocja wydawnictwa trwa w najlepsze, a wielu nurtuje pytanie – który z utworów pochodzących z „Appetite for Destruction” jest najlepszy?

Guns N' Roses pochwalili się koncertową wersją „Welcome to the Jungle”

W głosowaniu czytelników „Metal Hammera” doszło do ciekawych rozstrzygnięć, których raczej nikt się nie spodziewał… Najwięcej, bo 21% głosów otrzymał bowiem utwór „Rocket Queen”. Zaraz za nim uplasowały się takie przeboje jak „Sweet Child O' Mine” i „Paradise City”, natomiast słynne „Welcome to the Jungle” było dopiero piąte.

Oto pełna lista:

 1. Rocket Queen
 2. Sweet Child O' Mine
 3. Paradise City
 4. Nightrain
 5. Welcome to the Jungle
 6. It's So Easy
 7. Mr. Brownstone
 8. My Michelle
 9. Out Ta Get Me
 10. Think About You
 11. You're Crazy
 12. Anything Goes

Wersja deluxe wznowienia „Appetite For Destruction” zatytułowana będzie „Locked N’ Loaded” i zawierać także będzie płytę EP „Live ?!*@ Like A Suicide”, nagrania demo oraz dwa wcześniej nieznane utwory zarejestrowane w 1986 roku z Mike’em Clinkiem. Ponadto zestaw wzbogacony będzie 96-stronicową książką i różnymi gadżetami.

9 lipca muzycy z Guns N' Roses zagrają po raz kolejny w Polsce, na Stadionie Śląskim w Chorzowie, jako pierwszy zespół po gruntownym remoncie tego legendarnego obiektu. Organizator koncertu w naszym kraju poinformował także, że przed Slashem i spółką zaprezentują się: Volbeat oraz Tyler Bryant & The Shakedown.

Zapraszamy do naszej ankiety dotyczącej najlepszego utworu z płyty „Appetite For Destruction” (poniżej). 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także