Guns N' Roses opublikowało oświadczenie Axla Rose'a dotyczące stanu jego zdrowia

/ 27 listopada, 2018

Niedawno koncert Guns N’ Roses w Zjednoczonych Emiratach Arabskich został mocno okrojony, gdyż wokalista Axl Rose się rozchorował. Podczas koncertu wokalista przyznał, że przez ostatnie pięć godzin wymiotował przez co trafił pod kroplówkę i dostał serię zastrzyków. Postanowił jednak nie odwoływać koncertu, a zaśpiewać najlepiej jak potrafi.

Grudniowy „Teraz Rock” od środy w sprzedaży

Teraz opublikował oświadczenie, w którym wyjaśnił cała sytuację i przeprosił fanów za niedogodności:

Chciałbym podziękować fanom, zespołowi i wszystkim, którzy wyrazili swoją troskę i przesłali życzenia! Do koncertu w Johannesburgu sporo czasu, dlatego mamy chwilę, żeby przygotować się do tego występu! Ta grypa, czy cokolwiek to było, to szalona jazda. Przychodzi falami. Czujesz się dobrze do momentu, aż czujesz się źle! Kiepsko wypadły wyjaśnienia na koncercie, ale nie miałem pojęcia jak to wszystko się skończy, a chciałem wybrać rozwiązanie najlepsze dla fanów. To była wspaniała publika, świetne miejsce, genialna scena (z delikatnym powiewem świeżego powierza na pustyni!). Dzięki jeszcze raz i mam nadzieję, że żaden z Was nie jest zawiedziony. Mam nadzieję, że zobaczymy się ponownie w ZEA!

Guns N' Roses kończą powoli trasę koncertową. W planach mają jeszcze tylko dwa występy: wspomniany przez Axla w RPA (29 listopada) i na Hawajach (8 grudnia). Po zakończonej trasie muzycy mają zamiar poświęcić się swoim projektom.

Slash wraz z Mylesem Kennedym i The Conspirators będzie promował na koncertach wydaną w tym roku płytę „Living The Dream”. 12 lutego 2019 roku wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie. W grudniowym „Teraz Rocku”, który do sprzedaży trafi 28 listopada, znajdziecie obszerne wywiady ze Slashem i Mylesem Kennedym, w których opowiedzieli o powstawaniu nowej płyty, a także o doświadczeniach z polską publicznością.

mg | fot. Ed Vill

KOMENTARZE

Przeczytaj także