Guns N' Roses pochwalili się koncertową wersją „Welcome to the Jungle” [WIDEO]

/ 4 lipca, 2018

Grający w niemalże najmocniejszym składzie zespół Guns N' Roses koncertuje obecnie w Europie. Zespół stosunkowo rzadko dzieli się nagraniami z występów, dlatego niedawna publikacja na ich Facebooku była sporym zaskoczeniem. Pochwalili się bowiem fragmentem koncertu, który wykonali w Madrycie – mowa o utworze „Welcome to the Jungle”.

Guns N' Roses opublikowali nieznaną wersję utworu „November Rain

Nagranie możecie zobaczyć poniżej:

9 lipca muzycy zagrają po raz kolejny w Polsce, na Stadionie Śląskim w Chorzowie, jako pierwszy zespół po gruntownym remoncie tego legendarnego obiektu. Organizator koncertu w naszym kraju poinformował także, że przed Slashem i spółką zaprezentują się: Volbeat oraz Tyler Bryant & The Shakedown.

Przy okazji publikacji koncertowej wersji „Welcome to the Jungle” przypomnieli o swojej zbliżającej się wielkimi krokami publikacji wznowienia „Appetite For Destruction”. Wersja deluxe zatytułowana będzie „Locked N’ Loaded” i zawierać także będzie płytę EP „Live ?!*@ Like A Suicide”, nagrania demo oraz dwa wcześniej nieznane utwory zarejestrowane w 1986 roku z Mike’em Clinkiem. Ponadto zestaw wzbogacony będzie 96-stronicową książką i różnymi gadżetami.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także