Guns N' Roses wrócili do studia?

/ 7 grudnia, 2018

Mitch Lafon, znany muzyczny dziennikarz i radiowiec, opublikował w sieci wiadomość, która wielu osobom podniosła ciśnienie. Czyżby Guns N’ Roses powrócili do studia?

Wszystko o Guns N' Roses w kolekcji Teraz Rocka

Mitch Lafon napisał:

Według niepotwierdzonych plotek Guns N’ Roses nagrali przeróbkę utworu „Children Of The Revolution” T-Rex na nadchodzącą składankę. Inni artyści, którzy mają trafić na płytę to U2, Elton John, Foo Fighters i Joan Jett. Póki co traktujcie to jako plotkę.

Czy rzeczywiście Guns N’ Roses znaleźli się w studiu? Jeśli tak byłyby to pierwsze nagrania zespołu od ponad dekady, gdy ukazał się album „Chinese Democracy”, a pierwsze ze Slashem i Duffem od pierwszej połowy lat 90.

Póki co Guns N’ Roses kończą trasę koncertową „Not In This Lifetime” – 8 grudnia zespół da ostatni koncert trasy, na Hawajach. Co dalej?

Niedawno Axl Rose udzielił wywiadu „Abu Dhabi Ignition”, w którym odpowiedział na pytanie, co dalej z Guns N’ Roses:

Jestem pewien, że wrócimy. Wszyscy chcemy jak najlepiej dla naszych fanów – chcą wielkich koncertów, a my im je dajemy.

Staramy dawać z siebie jak najwięcej jeśli chodzi o występy. Nieważne ile dasz koncertów, każda publiczność jest inna.

Kilka razy objechaliśmy świat, ale zawsze znajdą się miejsca, w których nie graliśmy. Dopiero w tym roku po raz pierwszy zagraliśmy w Islandii, a w grudniu po raz pierwszy zagramy na Hawajach. Zawsze jest gdzie grać.

Axl Rose nie wyjawił jednak, czy zespół zamierza nagrać nowy album studyjny. Póki co Slash promuje nowy album The Conspirators, z którym przyjedzie 12 lutego 2019 do łódzkiej Atlas Areny, a Duff McKagan przymierza się do wydania drugiej solowej płyty.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także