Gus G. (Ozzy, Firewind). Nowe sygnowane gitary od Jacksona

/ 20 stycznia, 2017

Gus G. ma chwilową przerwę od występów z Ozzy’m, który zajęty jest pożegnalną trasą z Black Sabbath.  Gitarzysta wykorzystuje ten czas na swoje pozostałe projekty – w zeszłym roku ukazał się jego drugi album solowy „Brand New Revolution”, a dziś światło dzienne ujrzała 8. studyjna płyta jego greckiej powermetalowej kapeli Firewind. W międzyczasie muzyk znalazł chwilę na stworzenie sygnowanego modelu wiosła spod szyldu Jackson.

Black Sabbath. Czy muzycy żałują swojej przeszłości?

Gus G. w zeszłym roku rozstał się z firmą ESP i podpisał kontrakt z Jackson. Na kilku filmach promocyjnych zdradza on szczegóły nowego modelu Jackson Star, dostępnego w dwóch wersjach – X Series oraz JS Series. Muzyk urodził się w tym samym roku, w którym powstałą firma produkująca gitary i podtrzymuje tradycję – każdy gitarzysta Ozzy’iego od czasów Randy Rhoadsa miał podpisany kontrakt z Jackson.

Gus G. o współpracy z Jackson

Jestem podekscytowany i zaszczycony, że mogę potwierdzić swoje dołączenie do rodziny Jackson’a. Fakt, ze moja seria gitar jest stworzona przez legendarnego Mike’a Shannona, który stworzył pierwszy model Jacksona dla Randy Rhoadsa, sprawia że dostaję gęsiej skórki i wprawia mnie w ekscytację poza skalę. Dziękuję zespołowi Jacksona za to co zrobili.

Poniżej możecie zobaczyć i usłyszeć jak model Star sprawdza się w praktyce.

Gus G.: The New Jackson Signature Star

GW

KOMENTARZE

Przeczytaj także