Goodbye June. Posłuchaj nowej energii z pogranicza hardrocka

/ 20 stycznia, 2017

Goodbye June to debiutanci z amerykańskiego Nashville. Grają południowy hard rock, a dziś udostępniają swój pierwszy teledysk do utworu „Oh No”, który pochodzi z EP-ki „Danger In The Morning”.

Encyklopedia TerazRock.pl – sprawdź ulubionych muzyków

Goodbye June, choć jeszcze nie wydali żadnej długogrającej płyty, mają w rękawie kilka asów. Pierwszym z nich jest wokalista Landon Milbourn, którego głos przywodzi na myśl genetyczną mieszankę Roberta Planta i Bona Scotta. Jasne, że chłopak musi jeszcze wiele popracować i coś udowodni ć, ale zadatki ma świetne. Kolejne asy to gitarzyści Brandon Qualkenbush i Tyler Baker, którzy mają dryg do riffów, przy których aż ma się ochotę poskakać i pobujać. Coś dla siebie znajdą fani Clutch, Airbourne, a nawet Shawn James & The Shapeshifters.

Goodbye June o teledysku „Oh No”

,,Oh No” jest jednym z pierwszych kawałków jakie napisaliśmy na naszą EP-kę ,,Danger in the Morning”. W tym czasie naszą koncepcją chcieliśmy oddać w muzyce emocje, jak szalone i chaotyczne może być życie gdy jesteś na dnie. Chcieliśmy naszym słuchaczom przekazać też dźwięki, przy których dorastaliśmy.

„Danger in the Mourning” dostępna jest na platformie Interscope. Zespół pracuje nad swoim debiutanckim krążkiem, który ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Goodbye June: Oh No

GW

KOMENTARZE

Przeczytaj także