Gwiazda „Stranger Things” wyjawiła swój ulubiony zespół. Spodziewaliście się tego?

/ 15 lipca, 2018

Millie Bobby Brown jest jedną z najbardziej popularnych aktorek młodego pokolenia, która wystąpiła w takich telewizyjnych produkcjach jak „Modern Family” i „Grey’s Anatomy”. Jednak największą popularność przyniósł jej serial Netflixa „Stranger Things”, w którym wcieliła się w obdarzoną telekinetycznymi umiejętnościami Jane, znaną jako Eleven.

Noel Gallagher wygwizdany za komentarz na temat Mundialu

Millie Bobby Brown próbuje swoich sił także jako piosenkarka. Jednym z jej popisowych numerów jest rapowanie partii Nicki Minaj z utworu Kanye Westa „Monster”. Czy jest to jednak jej ulubiona artystka? Jak się okazuje jej muzyczne upodobania są zupełnie inne. Zapytana o swój ulubiony zespół wszech czasów, Millie wymieniła Oasis. Nie uściśliła jednak, czy słucha też solowej twórczości braci Gallagherów i którego z nich woli.

Millie aktualnie pracuje z resztą ekipy nad trzecim sezonem serialu „Stranger Things”, którego premiera spodziewana jest na początku 2019 roku. Wkrótce będziemy mogli też ją obejrzeć na dużym ekranie, w filmie „Godzilla: King of the Monsters”, w którym wcieli się w córkę głównych bohaterów.

W trzecim sezonie „Stranger Things” pojawią się nowi bohaterowie. Będzie to Maya Thurman-Hawke, 20-letnia córka Umy Thurman i Ethana Hawke’a, która wcieli się w rolę Robin – „alternatywnej dziewczyny”, która ma odkryć mroczny sekret miasta Hawkins. A także Jake Busey (znany m.in. z takich produkcji jak „Żołnierze kosmosu” czy „Kontakt”) oraz Cary Elwes („Chwała”, „Szybki jak błyskawica” czy „Robin Hood: Faceci w rajtuzach”). Pierwszy z wymienionych wcieli się w postać Myrona Klyne'a (prostego, zepsutego polityka), drugi natomiast będzie dziennikarzem The Hawkins Post – Bruce'em.

Trzeci sezon serialu będzie liczył osiem odcinków. Jego akcja będzie toczyła się latem 1985 roku.

rf | fot. Gage Skidmore

KOMENTARZE

Przeczytaj także