Gwiazda „The Last Of Us” mówi, co mają zagrać na jej pogrzebie

/ 10 marca, 2023


Pedro Pascal powiedział, który utwór chciałby, żeby został zagrany na jego pogrzebie. To najważniejsza dla niego piosenka.


Pedro Pascal, który znany jest jako Joel z serialu „The Last Of Us” opowiedział dla najważniejszym dla niego utworze.

W wywiadzie dla „Hot Ones” Pedro przyznał, że jego ulubionym utworem jest „Purple Rain” Prince’a i że chciałby, żeby został zagrany na jego pogrzebie:

To moja ulubiona piosenka. Najbardziej mnie wzrusza. Nie chodziłem do kościoła, wychowywał mnie HBO, Spielberg i Prince, a „Purple Rain” to dla mnie najbardziej emocjonalnie oczyszczający, najbardziej wyrafinowany muzycznie utwór, jaki przychodzi mi do głowy. Jeśli gdzieś ktoś go spontanicznie puści, nie czuję się na siłach, żeby tam iść, tak mnie porusza.

Ostatni odcinek pierwszego sezonu „The Last Of Us” zostanie wyemitowany w HBO już w tę niedzielę. Serial powstał na bazie popularnej gry wideo.

Wydane na PlayStation w 2013 roku „The Last of Us” jest jednym z najbardziej uznanych przez krytyków blockbusterów w historii gier wideo. Na Metacritic gra ma znakomitą ocenę 95/100, a także – jak do tej pory – rozeszła się w nakładzie przekraczającym 20 milionów egzemplarzy.

KOMENTARZE

Przeczytaj także