Mike Shinoda nagrał utwór na ścieżkę dźwiękową filmu „Krzyk VI” [WIDEO]

/ 10 marca, 2023

Znany z Linkin Park Mike Shinoda właśnie podzielił się z fanami nowym utworem. Pochodzi on ze ścieżki dźwiękowej nowego horroru.


Dziś do polskich kin trafił horror „Krzyk VI”, który stanowi kontynuację kultowej serii filmów grozy, która swoje początki ma w latach 90. XX wieku. Nowa odsłona to nie tylko kilkoro ciekawych aktorów, z Jenny Ortegą na czele, ale również muzyka.

Niedawno publikowaliśmy utwór, który na potrzeby ścieżki dźwiękowej przygotowała Demi Lovato, teraz natomiast prezentujemy nowość od samego Mike’a Shinody – rapera, multiinstrumentalisty i wieloletniego lidera zespołu Linkin Park. Nagrał on kawałek zatytułowany „In My Head”, a gościnnie w studiu pojawiła się Kailee Morgue:

Teledysk wyreżyserował Jacky Lu

W nowym „Krzyku” zagrała wspomniana już Jenna Ortega, a także Dermot MulroneyLiana LiberatoMelissa Barrera czy Courtney Cox. Warto wspomnieć, że to pierwsza odsłona, w której nie pojawiła się Neve Campbell, zdecydowanie najbardziej znana aktorka związana z popularną serią filmów grozy. Poszło, jak to zwykle bywa, o pieniądze.

Pierwszy film światło dzienne ujrzał w 1996 roku i okazał się dużym sukcesem. Na tyle dużym, że w latach 1997-2011 ukazały się trzy kolejne odsłony. Do uniwersum powrócono w 2022 roku, gdy premierę miał film zatytułowany po prostu „Krzyk”. W nim Neve Campbell jeszcze się pojawiła.

KOMENTARZE

Przeczytaj także