Gwiazdy zaśpiewały wielki przebój U2 [WIDEO]

/ 8 czerwca, 2020

Chris Martin, Camila Cabello, Ty Dolla $ign, Cynthia Erivo, Khalid, Leon Bridges, Noah Cyrus i Ben Platt zaśpiewali w nowej wersji piosenki “Beautiful Day” U2 wyprodukowanej przez Finneasa Eilish. Projekt ma na celu zwrócenie uwagi na sytuację w Ameryce. Wykonanie piosenki poprzedziło przemówienie Bono, który powiedział:

Jako Irlandczyk zawsze wierzyłem, że Ameryka to nie tylko kraj, ale idea, marzenie, które należy do całego świata. Teraz okazało się, że ta idea nie należy nawet to wielu Amerykanów, a dla czarnoskórych Amerykanów pochodnia sprawiedliwości nie oznacza nadziei, a jest światłem latarki skierowanym w twarz.

Kiedy U2 nagrał „Beautiful Day” nad Dublinem gromadziły się burzowe chmury. Ale piosenka nie jest opisem tego, gdzie jesteśmy, a modlitwą o to, gdzie możemy dotrzeć.

%%REKLAMA%%

Poniżej możecie obejrzeć nowy klip do „Beautiful Day”.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także