Ozzy Osbourne źle znosi kwarantannę

/ 8 czerwca, 2020

Ozzy Osbourne miał na ten rok duże plany. Po zwalczeniu problemów zdrowotnych, które pochłonęły ostatni rok miał zamiar w tym roku koncertować i nagrywać nowy album. Kiedy jednak był gotowy do pracy, wprowadzono lockdown.

Jego syn, Jack Osbourne, w wywiadzie dla IPA powiedział:

Jest wynudzony. Zamierzał wrócić do studia i rozpocząć pracę nad nowym albumem, a wtedy wszystko zamknięto, zwłaszcza że jego producent zachorował na COVID. Tak, bardzo źle znosi kwarantannę.

Na początku tego roku ukazał się nowy album Ozzy’ego Osbourne’a, zatytułowany „Ordinary Man”.

%%REKLAMA%%

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Przypominamy, że w sprzedaży jest ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

„Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” wciąż dostępne jest w sprzedaży. Znajdziecie je w Empikach oraz salonikach prasowych w całej Polsce, ale przede wszystkim na naszej stronie internetowej – wszędzie za 19,99 zł. Zakupy on-line to najbezpieczniejsza obecnie forma sprzedaży!

KUP TERAZ!

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także