Halestorm opublikowali swój najnowszy utwór w wersji „bez prądu” [AUDIO]

/ 3 listopada, 2021

Utwór „Back From the Dead”, który jest zapowiedzią nowej płyty Halestorm, doczekał się nowej odsłony.


W sierpniu tego roku zespół Halestorm opublikował singiel pt. „Back From the Dead”. Stanowił on pierwszą zapowiedź nowej płyty amerykańskiej formacji, która ma zostać opublikowana w 2022 roku.

Grupa postanowiła właśnie opublikować kolenjny raz „Back From the Dead”, ale tym razem w wersji „unplugged”. Z akustyczną odsłoną najnowszego singla możecie zapoznać się poniżej:

„Back From the Dead” jest o przetrwaniu, ale nie w sensie fizycznym, choć zdaję sobie sprawę, że śmierć otacza nas wszystkich, szczególnie w ostatnich kilku latach. Ta piosenka jest bardzo osobista i dotyka problemów zdrowia psychicznego. Chciałam dać światu hardcore’owy kawałek, w którym będę mogła wykrzyczeć, co myślę (…) Choć stanęłam przed trudnym wyborem, nie chciałam, żeby ciemność i depresja wykopały przedwcześnie grób w moim umyśle

– powiedziała wokalista Halestorm, Lzzy Hale.

Halestorm w Polsce

Trasa koncertowa Halestorm nazwana „An Evening With Halestorm” zapowiedziana została na 2022 roku i obejmuje ona między innymi Europę. Zespół poinformował, że w związku z tournée pojawi się również w Polsce – koncert odbędzie się 13 lutego 2022 roku w warszawskiej Stodole.

Bilety są już w sprzedaży.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie halestorm-plakat-2022-1024x1024.jpg
KOMENTARZE

Przeczytaj także