Halestorm prezentuje teledysk do utworu „Vicious” [WIDEO]

/ 1 kwietnia, 2019

Czwarta studyjna płyta w dorobku Halestorm zatytułowana „Vicious” opublikowana została 27 lipca 2018 roku nakładem Atlantic. Produkcją wydawnictwa dowodzonej przez charyzmatyczną Lzzy Hale formacji zajął się Nick Raskulinecz, który ma na swoim koncie współpracę z takimi wykonawcami jak Korn, Rush czy Alice in Chains.

Teraz, kilka miesięcy po publikacji, zespół postanowił przypomnieć fanom o swoim wydawnictwie. W sieci pojawił się oficjalny teledysk nagrany na potrzeby utworu „Vicious”:

Halestorm w Polsce – długo wyczekiwany w naszym kraju zespół zobaczycie 24 czerwca w warszawskiej Progresji. Bilety w przedsprzedaży dostępne są za 105 zł, natomiast w dniu koncertu kosztowały będą 120 zł.

Halestorm to pochodzące z Pensylwanii rodzeństwo – Elisabeth „Lzzy” i Arejaya Hale. Debiutowali w 2009 roku płytą „Halestorm” wydaną przez Atlantic Records. Po pokrytym złotem debiucie ukazały się albumy „The Strange Case Of…” (2012) oraz „Into The Wild Life” (2015). Najnowszy, czwarty krążek „Vicious” ukazał się w lipcu 2018 roku i składa się z dwunastu utworów. Wśród nich znajdują się m.in. single „Black Vultures” czy „Uncomfortable”.

%%REKLAMA%%

Hardrockowe brzmienie zespołu i niepowtarzalny głos wokalistki docenił cały świat – zdarzało się, ze w ciągu roku grali ponad 250 koncertów, w dodatku na jednej scenie z zespołami takimi jak Papa RoachMegadeth czy Alice in Chains. Klip do singla „I Miss The Misery” obejrzało około 60 milionów osób, drugim najbardziej popularnym i nagrodzonym Grammy utworem jest „Love Bites (So Do I)” z 20 milionami wyświetleń.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także