Shawn Mendes w Polsce już jutro. Ważne informacje organizacyjne!

/ 1 kwietnia, 2019

Shawn Mendes, wokalista i kompozytor, w ramach promocji swojej trzeciej, imiennej płyty, w 2019 roku wyruszył w trasę koncertową po największych światowych arenach. Jego pierwszy koncert w Polsce odbędzie się już 2 kwietnia 2019 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety na to wydarzenie wyprzedały się błyskawicznie.

Poniżej harmonogram koncertu oraz garść informacji organizacyjnych dla osób, wybierających się na koncert.

Harmonogram

  • 18:00 otwarcie drzwi
  • 19:30 Alessia Cara
  • 20:30 SHAWN MENDES

Wejście na koncert

Sektory i płyta – wejście nr 1, 2, 3 (zejście na płytę odbywa się wejściami z holu głównego na poziomie A)

Loże – wejście pomiędzy wejściami nr 1 i 2

Pakiety VIP – wejście nr 3 (dwa dedykowane tunele)

– VIP 1 – pakiet diamentowy: od godziny 14:30

– VIP 2 – pakiet złoty: od godziny 14:30

– VIP 3 – pakiet srebrny: od godziny 15:00

– VIP 4 – pakiet VIP merch: od godziny 18:00

UWAGA! Wszystkie miejsca w hali są siedzące!

Na teren obiektu nie wniesiesz: toreb większych niż 36 cm x 36 cm x 15 cm,plecaków i walizek; szklanych, plastikowych i metalowych pojemników (w tym bidonów); profesjonalnych aparatów, kamer, sprzętu nagrywającego audio/video; sprzętu zakłócającego pracę urządzeń wykorzystujących częstotliwości radiowe, selfie sticków, wszelkiej broni, materiałów pirotechnicznych, banerów na kijach, banerów politycznych lub innych przedmiotów uznanych za niebezpieczne/nieodpowiednie wskazanych w regulaminie imprezy

Jeśli masz mniej niż 15 lat…

Osoby małoletnie urodzone po 2 kwietnia 2004 r. mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką osoby, która ukończyła 18 lat – opiekuna prawnego lub osoby upoważnionej na piśmie przez opiekuna prawnego, która przy pierwszym wejściu na Imprezę przekaże obsłudze wejścia deklarację o odpowiedzialności za osobę małoletnią wg wzoru opracowanego przez Organizatora.

Osoby z niepełnosprawnościami (OzN)

TAURON Arena Kraków jest w pełni przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Obiekt posiada dwie pochylnie dla OzN: od strony ul. Lema i od Parku Lotników. Miejsca siedzące dla OzN znajdują się w sektorach A4 i A7. Na poziomie A, przed halą główną znajdują się miejsca parkingowe dla OzN.

%%REKLAMA%%

Aparaty fotograficzne

Do hali zabrania się wnoszenia wszelkiego rodzaju sprzętu rejestrującego audio/video oraz wszelkich aparatów fotograficznych, selfie sticków, tabletów, Polaroidów, kamer GoPro oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także